Персі Джексон та Олімпійці

12+
Percy Jackson and the Olympians
 
Персі Джексон та Олімпійці
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Персі Джексон та Олімпійці!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Люди навіть не здогадуються, що їхні сусіди, друзі, знайомі можуть виявитися напівбогами. Персі Джексон ніколи не бачив батька. Коли хлопчикові виповнилося 12 років, він дізнається таємницю свого народження і відкриває в собі дивовижні здібності керувати водою.
Персі вирушає вчитися в табір для дітей Напівбогів. Це місце було спеціально створено для незвичайних підлітків. На території табору, що охороняється чарівною силою, діти-напівбоги можуть почуватися захищеними і не соромитися своїх здібностей. Під наглядом вчителів вони вчаться керувати надсилою, що дісталася їм від мам і тат богів, освоюють методи захисту і правила ведення бою. Тут Персі познайомиться з новими друзями, обзаведеться заздрісниками і ворогами. На хлопчика чекають неймовірні відкриття та пригоди, сповнені небезпек і труднощів. Впоратися з підступними міфічними лиходіями, врятувати маму йому допоможуть друзі, які завжди готові до битви з ворогом.


Персі Джексон та Олімпійці 1,2 сезон 8 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий