Нескінченне кохання

16+
Endless Love
 
Нескінченне кохання
10
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Нескінченне кохання!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Кажуть, що своє перше кохання ніколи не можна забути і відпустити і це правда, а турецький серіал «Нескінченне кохання» є яскравим тому доказом. До того ж життя головної героїні ускладнює ще й той факт, що щодня вона повинна дивитися на плід такої своєї нещасливої любові.

Кемаль народився і виріс в невеликому містечку в багатодітній родині. Єдиним способом вести гідне життя для нього стала робота в шахті, але молодий чоловік ніколи не боявся роботи, а тому з ентузіазмом почав нову справу. Одного разу він приїхав до Стамбула, де і познайомився з чарівною Ніхан.

Чарівна дівчина, яка народилася в столиці Туреччини в одній з найбагатших сімей, не повинна була взагалі звернути своєї уваги на простого сільського Шахтаря. Але за іронією долі між молодими людьми спалахнула справжня любов. Незважаючи на всі протести з боку родичів Ніхан і Кемаль були впевнені, що створені один для одного.

Однак чоловікові довелося повернутися до себе додому і він зрозумів, що відносини на відстані – це не те, чого він хоче. А незабаром Кемаль дізнається, що Ніхан вийшла заміж за свого друга дитинства Еміра, який був багатим, але зовсім нечесним бізнесменом. Якщо подивитися серіал "Нескінченне кохання", то можна побачити, що через п'ять років Кемаль знову приїжджає в Стамбул і стикається з несподіваними сюрпризами в своїй родині. До того ж її чоловік дізнається, що всі ці роки Ніхан приховувала від нього одну важливу річ. Але намагаючись дізнатися правду, головний герой потрапляє у велику біду, врятуватися з якої йому буде нелегко. Але Кемаль готовий піти на все, для того щоб дізнатися правду.

Історія двох закоханих зі Стамбула, які належать до різних соціальних класів. Вона - дочка впливового бізнесмена, він - син простого перукаря. Чи зможуть вони подолати різницю своїх світів і здолати всі перешкоди, щоб бути разом?
Молода дівчина на ім'я Ніхан - дочка багатого підприємця Ондера, який виявляється на межі банкрутства. У Ніхан шалено закоханий егоїстичний Емір - син Галіп бея, компаньйона Ондера. Заради щастя свого сина Галіп був готовий на все - навіть на злочин. Він шантажує Ондера і змушує напарника дати згоду на весілля його дочки з Еміром. У плани Галіп бея і Еміра втручається сама доля: Ніхан закохується в Кемаля, сина простого перукаря. Заради цього почуття, яке робить її по-справжньому щасливою, дівчина готова подолати будь-які перешкоди. Чи зможе її коханий Кемаль подолати класові відмінності і розплутати підступні інтриги ворогів, щоб бути з нею?


Нескінченне кохання 1,2,3 сезон 129 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий