Сила кохання Феріхи

16+
Adini Feriha Koydum
 
Сила кохання Феріхи
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Сила кохання Феріхи!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Разом з подругою Джансу і Еміром почали відбуватися складні події в житті Феріхи. Їй довелося зіткнутися з упередженнями і зневагою з боку оточуючих. Деякі студенти і навіть викладачі дивилися на неї зверхньо, вважаючи її не гідною бути присутнім в університеті через своє фінансове становище. Феріха зіткнулася з труднощами і на навчанні. Вона працювала додатково, щоб підтримати себе та свою сім'ю, одночасно виконуючи свої навчальні обов'язки. Її дні були повними і наповненими важкою працею, але Феріха не здалася і продовжувала йти до своєї мети. Весь цей час, Джансу продовжувала битися за увагу Еміра, відчуваючи заздрість і ревнощі до Феріхі. Вона використовувала інформацію про свою фінансову ситуацію, щоб завдати удару Феріхе, але не усвідомлювала, які наслідки це може принести.

Коли Емір дізнався правду про бідність Феріхи, він мав подвійну реакцію. З одного боку, він був розчарований у Джансу та жорстокості, з якою вона використовувала інформацію проти Феріхи. З іншого боку, він подумав про власні почуття до Фері і знайшов у собі сили подолати забобони та стереотипи. Емір вирішив підтримати Феріху і допомогти їй у боротьбі з труднощами. Він запропонував їй фінансову допомогу, щоб вона змогла сконцентруватися на навчанні і не думала про матеріальні проблеми. Це було несподіване звернення до Феріхи, яка була звикла справлятися самостійно і залежати тільки від своїх сил. Феріха спочатку вагалася, але в підсумку прийняла пропозицію Еміра, розуміючи, що ця допомога дасть їй можливість не тільки гідно вчитися, а й реалізувати свою мрію про успішну кар'єру після закінчення університету. Попереду Феріху чекали нові труднощі і випробування, але вона також змогла знайти справжніх друзів і підтримку тих, хто повірив в її здібності і талант. Вона стала лідером активістської групи в університеті, ставши голосом для тих, хто має труднощі і стикається з неправдою з боку суспільства.

Головна героїня серіалу Феріха (Хазал Кайя) виросла в скромній сім'ї прислуги. І надходження на навчання до університету круто змінить життя дівчини ... Феріха стала студенткою. Тепер їй не доведеться повторювати долю своєї матері, вона зможе отримати престижну професію і положення в суспільстві. Однокурсники Феріхі - всі діти багатих батьків, тому головна героїня ретельно приховує своє скромне матеріальне становище. Одного разу Феріха знайомиться з красенем Еміром (Чагатай Улусой). Він з дуже багатої родини. Дівчина не знає, як сказати коханому, хто вона насправді. Емір нічого не підозрює, але таємниці неможливо зберігати вічно. Випадково правда розкривається. Відносини закоханих можуть закінчитися назавжди ...


Сила кохання Феріхи 1,2 сезон 80 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий