Заборонене кохання

16+
Forbidden Love
 
Заборонене кохання
10
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Заборонене кохання!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Турецький серіал "Заборонене кохання" - романтична драма, зйомки якої проходили з 2008 по 2010 рік.

Приваблива дівчина на ім'я Біхтер більш за все на світі мріє позбутися від надмірної опіки матері. Вона точно знає чого хоче, і розуміє, що її головний козир – молодість і краса.

Вдівець Однан, який опиняється поруч у складний для Біхтер період життя, стає для неї справжньою знахідкою. У ньому вона знаходить потрібну підтримку і турботу. Чоловік, який веде самітницький спосіб життя через смерть коханої дружини-теж потребує доброго серця.

Спілкування Біхтер і Однан, яке спочатку будувалися на взаємній симпатії – переростає в щось більше. Між молодими людьми виникають почуття.

Разом з Біхтер, Однан почав відчувати себе бажаним чоловіком. Юна красуня подарувала чоловікові ту пристрасть і любов, про яку він давно забув. Любовні стосунки призводять до того, що обидва партнери вирішують з'єднати свої життя узами шлюбу. Нарешті Біхтер знайшла те, чого так хотіла. Жінці вдалося реалізувати задумане: вона стала дружиною видного чоловіка і змогла помириться з матір'ю. У будинку Однана проживає племінник Бехлюль. Героя можна охарактеризувати, як завзятого ловеласа, марнотратника найкращого життя і серцеїда. Він знаходиться в центрі жіночої уваги і грається серцями представниць слабкої статі, як іграшками.

Бехлюль стає каменем спотикання для Біхтер. Племінник чоловіка міцно засів в її серці і голові. Виходячи заміж за Однана, пристрасна красуня була впевнена, що саме з ним знайде жіноче щастя. Одна зустріч, один незграбний погляд і дотики до її тіла Бехлюля – перевертають її життя з ніг на голову.

Між молодими людьми зав'язуються більше, ніж дружні або родинні стосунки. Племінник висловлює симпатію в бік чарівної Біхтер. Вона приймає залицяння навіть всупереч тому, що знаходиться в офіційних відносинах. Це ранить її душу. Вона усвідомлює, що мимоволі робить своєму чоловікові боляче і він не заслуговує цього. Але, ті почуття, які виникають між Біхтер і Бехлюлем – сильніше розуму.

Вона прагне покінчити з подвійним життям, тому пропонує молодому коханцеві втекти з дому Однана. В останній момент-плани коханих змінюються. На цьому тлі вони сваряться і навіть на час припиняють відносини, але незабаром їх пристрасть знову прокидається. Біхтер продовжує змінювати дружину. Вона не може протистояти почуттям, які виникли до Бехлюля.

Мати Біхтер побоюється за долю дочки. Розмови між родичками не призводять ні до чого хорошого. Тоді Фірдевс (мати головної героїні) намагається підібрати для Бехлюля хорошу партію. Жінці здається, що тільки весілля коханця дочки – розірве порочні відносини назавжди.

Майбутня наречена Елів всіма силами намагається завоювати серце і увагу Біхтера, але незабаром їхні стосунки засмучуються. Фірдевс не здається. Обережними намовами жінка вселяє Ніхаль (дочка Однана), що її почуття до кузена не безмовні. Всі починають готуватися до весільної церемонії.

Становище ускладнюється тим, що один з домочадців дізнався що Біхтер і Бехлюль – коханці. У бік закоханих починають сипатися погрози про те, що їх таємницю дізнається Однан Зіягіль. З цього моменту життя головних героїв ніколи не буде колишнім.

Молода дівчина Біхтер знає чого хоче від життя і мріє позбутися опіки матері. В особі вдівця Аднана, який довгий час відходив після втрати коханої дружини і вів життя затворника, вона знаходить підтримку. Між ними зароджуються романтичні почуття. Аднану зустріч з юною Біхтер подарувала то забуте почуття пристрасті та кохання, а Біхтер ця зустріч подарувала шанс почати абсолютно інше життя. Незабаром пара вирішує з'єднати свої життя узами шлюбу.

Однак в будинку Аднана живе його племінник Бехлюль - впевнений в собі ловелас і марнотратник життя, за яким бігають жінки. Саме він стає каменем спотикання для Біхтер. Дівчина думала, що знайшла своє щастя в особі дорослого і мудрого Аднана, але вона сильно помилялася. Заборонене кохання до племінника чоловіка терзає її душу.


Заборонене кохання 1,2,3 сезон 41 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий