Убивства за абеткою

16+
The ABC Murders
 
Убивства за абеткою
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Убивства за абеткою!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Серіал "Убивства за абеткою", це гостросюжетний детектив, обов'язковий до перегляду для всіх любителів цього жанру. Час для всіх рухається в одну сторону і популярний бельгійський детектив Еркюль Пуаро до середини тридцятих років минулого століття усвідомлює, що досхочу "наївся" фатальними злодіяннями і підступними злочинцями. Відтепер в його планах тихе і спокійне життя і скромні турботи пенсіонера, проте все змінюється, коли поштою він отримує лист від якогось "ABC", що ставить під сумнів таланти знаменитого персонажа, і обіцяє зробити ряд вбивств, щоб це довести. Переславши послання в Скотланд-Ярд, герой заспокоюється, але незабаром маніяк і правда вбиває спершу Алісію Ашер з Андовера, а потім і Бет Бернард, яка проживала в Бексхілі. Очевидно, що якщо не зупинити душогуба в терміновому порядку, він дійде до кінця алфавіту, і герой береться за справу, засукавши рукава.

Убивства за абеткою – детективний міні-серіал, створений за твором Агати Крісті з однойменною назвою. У центрі сюжету знаходиться легендарний сищик Еркюль Пуаро, А події відбуваються у 1933-му році. Центральний персонаж, який за роки роботи встиг розплутати чимало складних злочинів, стикається з новою заплутаною справою, яка потребує від нього повної концентрації уваги. З’явився новий серійний убивця, який не просто залишає за собою слід із жертв, а робить це якимось дивним способом – ніби у алфавітному порядку. Він нападає на людей у тих місцях, назва яких починається з тієї ж літери, що і ім’я з прізвищем. Через це злочинець навіть нікнейм отримав відповідний – «АВС». З кожним днем кількість жертв збільшується, а ніяких зачіпок немає. Єдине, що знаходять на місці злочину, це алфавітний залізничний путівник. Чи буде цього достатньо Пуаро, щоб вичислити убивцю?


Убивства за абеткою 1,2 сезон 3 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий