Аніме

Нові аніме дивитись онлайн українською мовою

Найкращі аніме в українському перекладі зібрані в одному розділі

Аніме - це мистецтво японської анімації призначеної в основному для підлітків і осіб більш старшого віку. Саме тому японське аніме завоювала величезну популарність у всьому світі. Успішність аніме залежить від успішності манги (японські комікси), тому перш ніж екранізувати аніме, дивляться на те наскільки успішною і популярною була оригінальна манга. При екранізації зазвичай зберігається стиль відтворення персонажів, але сюжет може бути змінений, тому багато мангаки радять почитати оригінальну версію вподобаного твору.

 Слово «аніме» народилося з англійської animation, але через те, що на японській мові вимова цього слова і тим більше його написання викликало труднощі, його вирішили максимально скоротити, так і з'явилося слово аніме. Існує і інші теорії, по якій це слово народилося з латинського anima тобто «душа» або що насправді це слово походить від французького dessin animé ( «мультиплікація»). Самі японці вже не пам'ятають яким чином народилося це слово, тому нам з вами залишається лише здогадуватися. 

Вперше аніме було показано в 1917 році (режисер Junichi Kouchi), цей комедійний фільм тривав всього дві хвилини і називався він «Namakura-gatana». Найперше аніме зі звуком було намальовано в 1933 році під назвою «Chikara to Onna no Yo no Naka» (Kenzō Masaoka). Традицію відтворення персонажів з великими очима заклав манґака і аніматор Осаму Тедзука, згодом його стали називати «творцем манги і аніме»

Тепер ви трохи знаєте про те звідки пішло походження аніме і хто були засновниками і першопрохідцями. А тепер я пропоную вам зануритися з головою і відправитися в чарівний світ аніме. Я обіцяю вам, що цей світ вам обов'язково сподобається і ви зможете знайти жанр, який буде вам особливо цікавий.

Anime dyvytys onlayn ukrayinskoyu

Багато шанувальників люблять дивитися аніме онлайн, однак для цього часто доводиться користуватися декількома джерелами, оскільки жоден з них не можна назвати універсальним. Але у нас є чудова новина для любителів аніме! Ми запустили новий проект AnimeGO, присвячений онлайн-перегляду аніме. Тепер вам не доведеться борознити простори інтернету в пошуках улюбленого тайтла - всі кращі аніме в хорошій якості вже є на нашому порталі. Ми самі дуже любимо цей жанр і тому постаралися зробити наш сайт якомога зручнішим і захоплюючим.   

Чи цікавитеся ви чарівним світом аніме? Чи занурюєтеся з ентузіазмом у нього, зберігаючи надію про те, що одного разу зможете перенестись у дивовижний 2D-світ? Якщо ваша відповідь позитивна, то ви знаходитесь в потрібному місці! На кінопорталі Kinogo4ua на вас чекає захоплююча колекція найкращих аніме, коли-небудь показаних на японських телевізійних екранах. А для тих, хто може бути дещо скептично налаштований, KіноПрофі радить подолати стереотипи та відкрити для себе цей дивовижний напрямок анімаційного мистецтва, який приносить безліч приємних сюрпризів та несподіваних вражень!

Аніме зазвичай асоціюється з наївними розповідями про чарівних дівчат, цікавих, можливо, лише підліткам. Однак аніме-жанр охоплює набагато ширший спектр. Тут ви знайдете історії з приголомшливими фантастичними світами майбутнього та альтернативними всесвітами, драматичні оповідання, які чіпають серця, веселі комедії, що розповідають про шкільне життя, напружені бойовики та захоплюючі детективи, чуттєві романтичні сюжети та яскраві історичні адаптації, містичні загадки та чарівне оповідання про космічні подорожі та багато іншого. Саме в цьому розмаїтті і криється справжня суть аніме – незвичайне та завжди захоплююче!

Онлайн-кінотеатр Kinogo4ua - справжній рай для всіх аніме-ентузіастів, адже на сторінках нашого сайту зібрані найвідоміші та вражаючі аніме-серіали, що завоювали серця справжніх отаку! Всі афіціонадо аніме, незалежно від статі та уподобань, ласкаво просимо на наш портал для онлайн-перегляду аніме. Тут на вас чекають не тільки висока якість та кращий переклад, але й найактуальніші новинки, які подарують вам нескінченне задоволення, радість та незабутні враження!