Анатомія Грей

18+
Grey's Anatomy
 
Анатомія Грей
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Анатомія Грей!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Мередіт Грей завжди мріяла стати лікарем, і нарешті досягла своєї мети. Після закінчення медичного інституту, вона почала працювати в лікарні. Незважаючи на те, що її батько Елліс Грей був відомим хірургом, дівчина прагнула довести свою самостійність і домогтися успіху своїми власними зусиллями. Одного разу, під час стажування, вона познайомилася з молодим і талановитим лікарем, який працював в тій же клініці. Персонажі часто працювали разом, проводячи нескінченні години в операційних, рятуючи життя та допомагаючи хворим. За цей час вони стали дуже близькими, і Мередіт зрозуміла, що відчуває почуття до свого колеги. Героїня і не думала, що крім успішної кар'єри, вона знайде в стінах лікарні справжнє кохання.

Анатомія Грей – мелодраматичний серіал про людей, які рятують чужі життя. Вони працюють у одній з лікарень Сієтла, яка вважається найбільшою у місті. І якщо хтось думає, що для медиків існують лише їх пацієнти і кар’єрне зростання, то це далеко не так, оскільки вони такі ж самі люди, у них є емоції, вони будують між собою стосунки не лише на професійному рівні. Навіть велика завантаженість роботою не може завадити персонажам займатись особистим життям. Маргарет – жінка, яка пішла шляхом своєї матері і стала кращим хірургом у лікарні. У тому ж відділенні працює ще декілька жінок, і кожна з них має свої особливості характеру, бажання і прагнення, окрім роботи. Щодня вони стикаються з різними людьми і ситуаціями, і з деякими впоратись буває доволі складно, адже за образами серйозних і стриманих осіб ховаються ніжні і чутливі душі.


Анатомія Грей 1,2,3,4,5,6 сезон 24 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий