Асі

16+
Asi
 
Асі
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Асі!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Турецький серіал Асі представляє історію сім'ї, де батько дівчини відмовився від престижної кар'єри в університеті і вирішив присвятити своє життя рідній фермі. Ферма, яка належить родині вже кілька поколінь, має величезне значення для головного героя і його сім'ї. Незважаючи на це, останнім часом справи на фермі йдуть досить погано, зі збитками і боргами, а прибуток від сільського господарства практично відсутній. Зневірившись знайти рішення проблем, батько Асі пробує різні способи, але безрезультатно. У цій ситуації Асі, як дочка батька, дуже схожа на нього і також звикла до життя на фермі і в своїй рідній місцевості. Навіть її ім'я було обрано на честь річки, яка тече поруч із фермою і вважається майже священною.

Є багато переказів і легенд, пов'язаних з цією річкою. Асі дуже сильно намагається допомогти батькові впоратися з фінансовими труднощами. Вона робить все можливе, щоб підтримувати ферму і принести більше прибутку. Вона відчуває себе пов'язаною з цією землею, рідними місцями і несе відповідальність за майбутнє ферми і сім'ї. Її відданість і стійкість в боротьбі з труднощами стають яскравими рисами її характеру. Серіал Асі розповідає не лише про сімейні зв'язки та відданість, а й про силу природи, яка представлена через річку, важливу частину місцевих знань та легенд. Вся ця історія змушує глядача задуматися про сенс природи, сім'ї і любові до свого коріння.

«Асі» турецька мелодрама, яка розповідає про взаємовідносини дітей і батьків. У будь-якої релігії, в будь-якому місті проживання для батьків свої діти є і будуть найдорожчим і важливим, що тільки може бути в їх житті. На шкоду собі, і заради щастя своїх дітей, батьки зможуть піти на будь-які вчинки і випробування.

В основі мелодрами лежить історія дівчини Асі і її батька фермера. Заради землі, яка належала їх сім'ї впродовж декількох поколінь, батько Асі відмовився від освіти і диплома, і присвятив своє життя сім'ї і землі. Однак часи, які настали, змушують сім'ю постійно боротися за право жити і годуватися на цій землі. Асі, всім серцем намагається допомогти практично розореному батькові і віддячити йому за краще дитинство, адже батьки це святе.

Асі - прекрасна і чарівна дівчина, яка приваблює своєю красою багатьох чоловіків. Не встояв перед дівчиною і Демір, він повернувся з великого міста назад в село, де жив раніше. Приїзд юнака викликав великий інтерес у місцевих жителів, невже молодому і настільки успішному хлопцеві не знайшлося місця в місті?

Любов Асі і Деміра спалахнула, як яскраве полум'я, проте ворожнеча сімейств заважає побудувати їм своє майбутнє. Молоді намагаються пояснити і довести рідним, що пора залишити всі образи в минулому і почати життя з нового аркуша. Однак існує страшна таємниця, яку дві сім'ї намагаються посилено приховати. Чи зможе справжня і чиста любов подолати всі проблеми і випробування, чи зможе пара отримати шанс на щасливе майбутнє, або ж ворожнеча погубить їх?

Асі – це молода дівчина, яка живе у мальовничих краях. Її батько займається фермерством уже багато років, і це його єдиний спосіб заробляти гроші, але тепер він опинився на межі банкрутства. Чоловік колись навіть освіту не зміг отримати, бо потрібно було займатись господарством, і що ж він робитиме тепер, якщо раптом залишиться ні з чим? Ні, такого не можна допустити, бо у цю землю вкладено стільки людських зусиль і часу, його родина так довго на ній працювала. Головна героїня також дуже прикипіла до рідної території. Вона любить тут природу, добре відчуває її і все, що знаходиться навколо. Дівчина не готова втратити усе, до чого звикла з народження. Можливо, вона зможе допомогти врятувати угіддя від розорення. Адже не просто так їй дали ім’я, як і у місцевої річки, води якої, як стверджує легенда, несуться у зворотному напрямку…


Асі 1,2,3 сезон 22 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий