Постукай в мої двері

18+
Sen Çal Kapimi
 
Постукай в мої двері
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Постукай в мої двері!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Еда-молода розумна дівчина, яка відрізняється особливою цілеспрямованістю. Вона народилася в бідній родині, а тому була змушена працювати з підліткового віку, щоб допомагати членам сімейства, проте вона завжди прагнула до більшого, і мріяла переїхати закордон, щоб влаштуватися в солідну компанію і рости по кар'єрних сходах. Але щоб піти вчитися в елітний університет закордоном, головній героїні мелодраматичного турецького серіалу «постукай у мої двері» потрібні великі гроші, яких у неї немає. Цілодобово безперервно дівчина займається самоосвітою і працює в квітковому магазині своєї тітки, сподіваючись, що одного разу їй пощастить, і вона зуміє втілити мрію в реальність. Незабаром Еда дізнається, що власник найбільшої компанії Стамбула роздає гранти здібним студентам, і вирішує спробувати щастя. Побачивши прагнення їжі, молодий бізнесмен Серкан Болат погоджується допомогти їй, і виділяє необхідну суму на навчання.

Дівчина не може повірити своєму щастю, вона так довго йшла до цієї мети, і Серкан, немов чарівник, в одну мить зміг здійснити всі її плани. Однак незабаром компанія бізнесмена опиняється у скрутному фінансовому становищі, і Болат змушений припинити фінансування Еди. Дізнавшись про це, головна героїня приймає рішення звернутися особисто до самого Серкана, щоб попросити у нього грошей. Чоловік погоджується, але висуває свої умови — Еда повинна деякий час ходити з ним на всі світські заходи, і представлятися його нареченою. Спочатку дівчина намагається знайти альтернативу, але Серкан виявляється занадто переконливий, і Еді нічого не залишається, як прийняти його пропозицію.

Історія кохання між скромною красунею з досить бідної сім'ї Еди і багатенького і самовпевненого Серкана, який умовляє Еду вдати його нареченою, щоб задобрити його рідних.

Постукай в мої двері – турецький мелодраматичний серіал з розряду тих, які полюбляють дивитись жінки, особливо домогосподарки, хоча й молодим дівчатам ця історія має сподобатись. Отже, у центрі сюжету знаходиться симпатична дівчина Еда, яка живе простим життям. Вона займається квітами і допомагає своїй родині. А ще героїня мріє виїхати на навчання в іншу країну. Вона навіть могла б отримати навчальний грант…якби не зустріла Серкана. Він бізнесмен, який звик вирішувати всі питання швидко і без особливих проблем. А Една якраз може йому дуже допомогти, і за це він навіть готовий їй заплатити. Чоловікові потрібно, щоб героїня протягом двох місяців зображала його наречену. І хоч у Едни немає жодного бажання мати з цим зухвалим чоловіком якісь справи, їй доводиться погодитись на його пропозицію. Та поступово гра у закоханих перестає бути просто грою…


Постукай в мої двері 1,2,3 сезон 26 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий