Лютер

18+
Luther
 
Лютер
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Лютер!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Лютер – талановитий детектив, який точно знаходиться на своєму місці. У нього є талант і досвід, а ще добре розвинена інтуїція, і цього достатньо, аби розкривати складні злочини. Але це зі сторони здається, що у нього все виходить так легко і просто, а насправді головному герою доводиться щоразу копатись у чужій «брудній білизні», використовувати не завжди прийнятні і приємні способи, щоб докопатись до істини. Та про свої методи роботи знає лише він, а іншим це і не потрібно. Джон Лютер сам узяв на себе місію по очищенню міста, у якому він живе, від злочинців. А з ними у нього розмови короткі і суворі. У детектива немає сумнівів у тому, що він діє правильно, але все ж не завжди законно. Чи довго на це будуть закривати очі керівники і високе начальство? Чи не почнуть йому мститись ті, з ким він поводився жорстоко і грубо? Та що б не було, Лютер продовжує працювати.

Джон Лютер - надзвичайно успішний детектив. Він має найвище розкриття злочинів у всьому Лондоні. Він не тільки проникливий детектив, що володіє вродженою інтуїцією і уважністю. Він не цурається піти на найбрудніші і ризиковані методи, щоб відшукати підступних злочинців і посадити їх за ґрати. Нехай чоловік і чинить нечесно, зате очищає рідне місто від мерзенних лиходіїв.


Лютер 1,2,3,4,5,6 сезон 4 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий