Касл-Рок

18+
Castle Rock
 
Касл-Рок
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Касл-Рок!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Адвокат Генрі Дівер, який займається захистом засуджених до смерті злочинців, повертається в рідне містечко. Він приїжджає до Касл-Рок після отримання анонімного дзвінка з проханням про юридичну допомогу. Це приводить його до місцевої в'язниці до молодої людини з незвичайною юридичною проблемою. Виявляється, що його виявили замкненим у клітці в покинутому крилі в'язниці, і він відмовляється говорити, хто він такий і як він опинився в ув'язненні. Єдине, що він сказав це Ім'я Генрі Дівера. Дія серіалу постійно перемикається в 90-ті роки, коли в дитинстві з Генрі трапився незрозумілий інцидент.

Касл-Рок – назва невеличкого містечка у штаті Мен, де зберігається чимало таємниць. Тут постійно відбуваються якісь дивні, загадкові, тривожні події, які лякають місцеве населення і змушують будувати різноманітні версії і здогадки причин усього цього. А коли немає правдивої інформації, починають народжуватись легенди. А дехто з мешканців навіть вважає, що причиною можуть бути страшні гріхи людей, які у різний час жили на території міста. А неподалік розташована відома тюрма Шоушенк, з якою також пов’язані моторошні історії. Одного разу там за дивних обставин гине чоловік, який мав наглядати за порядком. А невдовзі після цього на території тюрми знаходять клітку з чоловіком всередині. Він наляканий і мовчазний. Розговорити його не вдається, тому неможливо зрозуміти, як він сюди потрапив. А коли його випускають, у місті починається хаос…


Касл-Рок 1,2 сезон 8 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий