CSI: Місце злочину - Нью-Йорк

16+
CSI: NY
 
CSI: Місце злочину - Нью-Йорк
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися CSI: Місце злочину - Нью-Йорк!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Нью-Йорк це не тільки гарне місто, ще й одне з найбільших в Америці, улюблене місце туристів. Але і місто, в якому відбувається величезна кількість жорстоких злочинів. В управлінні поліції Нью-Йорка створена група, робота якої спрямована на розкриття особливо тяжких злочинів, в її розпорядження останні розробки криміналістики і кращі фахівці. Цим підрозділом керує детектив МакТейлор, розумний, досвідчений, з добре розвиненою інтуїцією, впевнений, що злочин – це завдання, варто зрозуміти принцип, і воно вирішиться, головне брати до уваги найдрібніші деталі. Всі члени команди-відмінні фахівці, професіонали, які здатні протистояти злочинності що розгулялася в місті.

Місце злочину: Нью-Йорк – гостросюжетний серіал, який розповідає про небезпечні будні головних героїв. У Нью-Йорк з’їжджаються люди з усього світу, але не варто думати, що всі вони порядні і чесні. Серед мешканців мегаполісу чимало злочинців і негідників, які здатні на різні протиправні дії. Добре, що є детективи і поліцейські, які стежать за порядком і ведуть боротьбу зі злочинністю. Мік Мак Тейлор очолює відділ спеціалістів, які частенько беруться за майже безнадійні справи. Стелла Бонасера – його напарниця, яка нічого не боїться, а Денні з Ліндсей – криміналісти, які люблять свою роботу, тому і виконують її професійно. Ще є детектив Дон Флек, який легко «розколює» злочинців. З цією командою бандитам краще не зустрічатись, але уникнути «побачення» мало кому вдається, бо герої не зупиняються, поки не доведуть почату справу до кінця.


CSI: Місце злочину - Нью-Йорк 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 сезон 17 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий