Твоя душа не чує

18+
Ruhun Duymaz
 
Твоя душа не чує
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Твоя душа не чує!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Зовсім випадково сталася перша зустріч Едже і Онура Карасу. Поруч виявився Онур і допоміг Еджі, коли вона потребувала допомоги. Про це всім розповідається в першій серії турецького серіалу»Душа не чує". Онуру, коли представили Едже повідомили, що вона зовсім недавно повернулася з Лондона. Ніяк тільки зовсім не можуть між ними налагодитися відносини. Їм складно один з одним. Яка людина ти? - безпосередньо Едже запитала у Онура. Онур відповів, що задається цим питанням щодо дівчини. Плани Едже стали валитися немов картковий будиночок, причиною став Онур. І дівчині це не подобається. З першого погляду Едже не сподобалася Онуру. Він вважає, що не з проста Едже опинилася на сусідній яхті і не може бути це простим збігом. У самої ж Едже Онур викликає деякі підозри, і вона намагається, як можна більше дізнатися про нього інформації. Так само, як і він вважає, що не випадкова їхня зустріч. Що зовсім не любить Хіляль Онур, так само помітила Едже. І робить висновки про те, що справжнісінький мисливець Онур. Так само про нього вона дізналася, що він працьовитий, і любить здорову конкуренцію. Абсолютно не напружуючись, користується великим успіхом в любовних справах. До Хіляль Едже намагається донести, що він ніколи на ній не одружується, як би їй цього не хотілося. Але все ж Онур зробив пропозицію руки і серця Хіляль. Онуру ж Едже сказала, що він щось приховує, і вона обов'язково з'ясує…

У центрі сюжету серіалу - досвідчений офіцер розвідки Хонор Харас, який успішно справляється зі своєю роботою. Незважаючи на молодий вік, його призначають керівником відділу. Мета Онура - Шиван Корал, нечесний власник Koral Jewellery, найбільшої ювелірної компанії Туреччини. Онур вважає, що Шиван використовує цю компанію як прикриття для своєї брудної діяльності та незаконного продажу діамантів. Насправді він є членом турецького злочинного угруповання.

Зі своїх джерел Онур дізнається, що документи, пов'язані з нелегальним бізнесом, Шиван зберігає у сейфі в своєму будинку. Детектив планує спокусити сестру Зівана Хілал і дати їй вільний доступ до його будинку. Тим часом вони дізнаються, що Джіван поїхав у відрядження. Онуру спадає на думку освідчитися Хілал, щоб отримати необхідні документи для доведення своєї правоти. Наступний план Онура - призначити дату заручин, запросити Джіван, відкрити сейф при свідках і заарештувати підозрюваного.


Твоя душа не чує 1,2 сезон 27 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий