Кохання проти долі

16+
Kaderimin Yazildigi Gün
 
Кохання проти долі
10
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Кохання проти долі!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

"Кохання проти долі" - турецький драматичний серіал. Багатий чоловік Кахраман давно одружений. Їх шлюб можна було б назвати щасливим, але дружина Дефне не може народити своєму чоловікові дитину. Батьки Кахрамана незадоволені такими подіями, і напруга в сім'ї поступово зростає.

Несподівано свекруха знаходить вихід з положення – вони повинні найняти сурогатну матір, яка і виносить їм майбутнього спадкоємця. Тією самою дівчиною, яка погодиться на це, стане Еліф. Вона перебуває у важкому фінансовому стані, її матір судять і відправляють до в'язниці, а її дочки залишаються одні, і грошей на життя у них немає. Еліф наважується на цей крок. Тепер вона повинна народити багатій родині спадкоємця, отримати велику винагороду і знову повернутися до свого звичного життя.

Історію сімейних відносин Йорюкхан можна простежити за драматичним популярним серіалом. Члени заможного клану володіють плантацією гранатів. У них достатньо коштів, щоб не відмовляти собі в будь-яких задоволеннях.<br>Подружжя Кахрамана і Дефне щасливі бути разом. Затьмарює тільки одне - у них досі не з'явився спадкоємець. У будинку поступово загострюється обстановка. Молодій жінці важко жити в постійному психологічному напруженні, відчуваючи себе не здатної народити.<br>У свекрухи дозріває план. Вона збирається відшукати в бідній родині ту, яка погодилася б виносити чужу дитину. На цей підступний намір погоджується Еліф. Їй пропонується стати біологічною матір'ю дитини, а потім віддати і отримати за це готівку. Дівчина змушена піти на цей крок, щоб хоч якось вибратися з бідності.


Кохання проти долі 1,2,3,4 сезон 21 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  1. Пьяний грiнго
    Пьяний грiнго
    13 січня 2024 23:05
    Шкода що забагато серiй. А так все добре. Раджу