Сила. Повернення додому

16+
Sila
 
Сила. Повернення додому
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Сила. Повернення додому!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

"Сила. Повернення додому" - турецький драматичний серіал.

Головна героїня-дівчина на ім'я сила. Дівчинка росла в дуже бідній родині. З цієї причини батьки зважилися на дуже страшний крок і віддали дитину в іншу сім'ю. Незважаючи на такий сумний результат, сила дійсно виросла в чудовій родині. Їй було дано все, що потрібно, і дівчина не знала Бід. Однак в житті героїні відбулися великі зміни після того, як рідний брат вирішив викрасти дівчину з вищого суспільства. Тепер вона зобов'язана стати його дружиною. В якості помсти Cилу теж викрадають і видають заміж за вельми жорстоку людину. Однак хлопець навіть і не підозрює, що новоспечена дружина не так проста, як здається на перший погляд. Йому доведеться чимало натерпітися і настраждатися, перш ніж зрозуміти, що вона та, хто завжди була йому потрібна.

Цей досить довгий і іноді занадто довгий серіал насправді дуже добре зроблений і дає уявлення про деякі аспекти турецького суспільства, яке роздирається між модернізмом і давніми традиціями племені. Красива фотографія в однаково прекрасних пейзажах робить цю серію обов'язковою.

Складний зв'язок між Силою і Бораном добре інтерпретується двома хорошими професійними акторами і, очевидно, добре спрямований. Сюжет іноді перебільшений і мелодраматичний, але, очевидно, продюсери повинні були знайти способи додати епізоди, щоб продати їх. Незважаючи на це, режисерові вдалося зібрати те, що привернуло увагу мільйонів домашніх господарів, зробивши його одним з кращих епізодичних телевізійних фільмів останнього десятиліття.

Я почав дивитися з цікавості просто тому, що це була «турецька мильна опера». Тому я з великим здивуванням виявив, що дуже зацікавлений в програмі. Шоу, далеке від традиційного сентиментального кліше, переконливо представляє реальність конфронтації між традиційною культурою і сучасним світом раціональності і прав меншин. Історія розгортається з багатьма повсякденними ситуаціями (вид іранських фільмів), послідовними персонажами з переконливим діалогом і любовною історією, яка глибоко перетворює персонажів і їх світогляди. На особливу увагу заслуговує характер «Бора», який посилюється чудовою харизмою і інтерпретацією актора Мехмета Акіфа Алакурти. Нарешті, несподіваний приємний сюрприз.


Сила. Повернення додому 1,2 сезон 37 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий