А якщо сильно покохаєш

16+
Ya çok seversen
 
А якщо сильно покохаєш
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися А якщо сильно покохаєш!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Навколо молодої людини Атеш Аладжа розгортаються події турецького серіалу. Багато років тому, за збігом обставин, між головним героєм «А якщо сильно покохаєш» і його батьком сталася серйозна сварка – з тих пір вони не бачилися. Атеш ріс і виховувався в багатій, впливовій родині, володів своїм власним бізнесом. Але він продав справу всього свого життя, покинув Стамбул, відправився на Майорку починати життя з чистого аркуша – настільки сильна у нього була образа на свого батька. На новому місці йому було складно. Атеш всі ці роки жив прекрасним життям, не знаючи турбот. Головний герой турецького серіалу незабаром дізнається, що батько помер і йому доводиться повернутися в рідні краї. Йому повідомили, що батько залишив заповіт на його користь. Також незадовго до смерті батько одружився, його дружину звали Мюге, у них троє дітей. Батько велів Атеш також подбати про його сім'ю. Не особливо хотілося возитися зі своїми зведеними родичами головному герою. Він практично їх не знає, але розуміє, що повинен виконати прохання свого покійного батька, тому вирішує найняти для них няню. Нянею стає молода чарівна дівчина на ім'я Лейла. Ким насправді є ця молода особа і чим заробляє на життя Атеш не підозрює…

У центрі сюжету мелодрами з елементами комедії перебуває молодий і впевнений у собі чоловік Атеш Аладжа. Він вийшов із заможного сімейства і після смерті матері більшу частину життя провів за кордоном, здобуваючи освіту і досвід роботи. Цей час не минув дарма хлопець навчився стояти на ногах у фінансовому сенсі, заробляти собі на життя без допомоги родичів і не чекати ні від кого допомоги. Смерть батька змусила Атеша повернутися додому і якщо перший пункт заповіту здавався природним, то другий спантеличив хлопця.

В юності Атеш сильно посварився з батьком і виїхав з дому, тривалий час жив на Майорці і ось зараз через стільки років за заповітом батько передає свою велику компанію синові, але також він залишив дітей від другого шлюбу під опікою старшого сина, а отже, Атешу доведеться подбати про їхнє забезпечення, освіту і здоров'я. Друга дружина батька Мюге народила йому трьох дітей, але оскільки вони ще малі, то всі зобов'язання щодо забезпечення їх лягли на плечі старшого сина, що зовсім його не обрадувало. Щоб виконати другий пункт заповіту хлопець наймає молоду няню Лейлу і вважає свої зобов'язання виконаними.


А якщо сильно покохаєш 1,2 сезон 39 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий