Болотна істота

18+
Swamp Thing
 
Болотна істота
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Болотна істота!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Болотна істота – фантастичний серіал з елементами детективу, драми і жахів, у центрі сюжету якого знаходиться біолог Еббі Аркейн. Жінка відомий спеціаліст у своїй професії, її поважають, до її думки дослухаються. Коли у невеликому провінційному місті починається епідемія невідомої хвороби, досліджувати ситуацію направляють саме Еббі, оскільки вона точно зможе зрозуміти, що за смертельний вірус там поширюється. Вже на місці героїня знайомиться з місцевим колегою Алеком. Через деякий час у них починається роман, але потім стається трагедія – чоловік гине. Оскільки у місті він був особою відомою, його любили люди, багато хто важко сприйняв новину про його смерть. Та люди просто не знали, що насправді Алек живий, але виглядає вже не як людина, а перетворився на рослину з людським силуетом і неймовірними здібностями…

Невелике містечко на околиці одного зі штатів. Городяни живуть мирним життям, ходять на роботу, навчаються, а на вихідні гуляють. Однак в одному з місцевих боліт з'являється якась істота, яку раніше ніхто не бачив, та й ходили про нього лише чутки. В околицях міста стали безладно пропадати люди, яких ніхто так і не знайшов. Незабаром з'ясувалося, що це якась болотна тварюка тягне людей на дно свого болота, але чому – нікому не ясно.

У місцевій школі на уроці стало погано учениці. У неї пішла кров з носа, а через дві хвилини вона впала на підлогу без свідомості. Знову ж таки, з незрозумілих на те причин, адже дівчинка була абсолютно здорова.

Мікробіолог Еббі допомагає працювати в складі лікарів в місті Конго, але коли вона дізнається, що в рідних краях розгулявся якийсь дивний вірус, кидає всі справи і повертається туди. Жертвами страшної хвороби якраз і стали та дівчинка, лікар і медсестра, які проводять огляд. Інфекція моментально поширюється по всьому місту, народ в паніці, лікарі не знають що робити.

Коли героїня повертається додому, відсутній тут вже кілька років, вона намагається щосили з'ясувати, що ж це за вірус губить містечко. Однак Еббі ніяк не могла підозрювати, що її роман з одним з колег Аркейном піде трохи в іншу сторону. Колега-лікар заражається невідомим захворюванням, що мандрує містом, проте замість того, щоб загинути, як і всі інші хворі жертви, він перетворюється на супергероя.


Болотна істота 1,2 сезон 10 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий