Доктор Хаус

12+
House, M.D.
 
Доктор Хаус
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Доктор Хаус!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Головним персонажем картини стане доктор на ім'я Грегорі Хаус. Цей персонаж ламає стереотипи про доброго і чутливого лікаря. Ви думаєте доктор повинен проявляти до вас співчуття? Головний герой так не думає. Він являє собою безжального і іноді жорстокого доктора. Ця людина справжній професіонал своєї справи. Його методи часом доходять до абсурду, проте вони працюють. Він здатний виявити і розпізнати найскладніше і незрозуміле захворювання. Видатний лікар має незвичайний талан, які завжди застосовує при лікуванні людей. B серіалі до лікаря будуть прикріплені молоді і недосвідчені лікарі. Вони будуть вбирати в себе знання і досвід прекрасного лікаря. Доктор буде висміювати їх помилки і практично знущатися над ними. Однак все це допоможе їм стати по-справжньому хорошими і кваліфікованими фахівцями. Жахливий характер Хауса можна пояснити травмою ноги, яка постійно болить. Тим самим викликає дискомфорт при ходьбі. Він постійно ходить з тростиною, щоб спробувати зменшити ці больові відчуття. B серіалі можна помітити нотки детективного характеру. Лікарям належить визначити яким захворюванням хворий пацієнт. C часом цей персонаж полюбиться глядачеві, адже Хаус по своїй натурі дуже хороша людина. Серіал Доктор Хаус радимо подивитись онлайн!

Доктор Хаус – комедійно-драматичний серіал на медичну тематику, який став шалено популярним після виходу на екрани. У центрі сюжету знаходиться Грегорі Хаус – лікар, який міг би стати детективом, але він обрав професію медика, щоб допомагати людям. Його розслідування – це пошук причини хвороби або гострого стану пацієнта. І кожного разу він стикається з дуже складними, заплутаними, навіть дивними випадками. Характер у Хауса жорсткий, тому знайти з ним спільну мову мало кому вдається, але за його професіоналізм і відмінну інтуїцію йому пробачають все, навіть грубість. Головний герой ходить з паличкою і періодично страждає від страшної болі у нозі, а все це через те, що колись йому поставили невірний діагноз. Розуміючи, до чого лікарська помилка може призвести, Хаус робить все, щоб самому її не припускатись. Для нього головне, щоб пацієнт вижив.


Доктор Хаус 1,2,3,4,5,6,7,8,9 сезон 23 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий