Теорія брехні

16+
Lie to Me
 
Теорія брехні
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Теорія брехні!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Теорія брехні – детективний серіал, з якого можна дізнатись чимало цікавого, особливо тим, хто цікавиться психологією і фізіогномікою. Виявляється, жести і міміка можуть видати людину, коли вона бреше чи щось вигадує. Але це можуть бути настільки непомітні рухи, що побачити їх здатен лише професіонал. А доктор Лайтман саме така людина і є. Він точно знає, що всі люди брешуть, і роблять вони це дуже часто, але він може це розпізнати. І його послуги дуже корисні поліції і детективам, адже герой може допомогти розпізнати неправду у словах злочинців або підозрюваних. Лайтман створив власне агентство, і тепер до нього звертається дуже багато людей у різних ситуаціях. Звісно, працює герой не сам, а з командою помічників, які разом з ним досліджують і вдосконалюють його незвичний, але дуже цікавий, а найголовніше дієвий метод.

Доктор Кел Лайтман-відомий психолог і дослідник мікроміміки, мистецтва читання виразів обличчя і розпізнавання брехні. Він та його колеги в групі Lightman, приватній консалтинговій компанії, яку він заснував, допомагають правоохоронним органам та приватним клієнтам розкрити злочини та розкрити мотиви людей.
У кожному епізоді доктор Лайтман та його команда досліджують новий випадок, який включає брехню, обман та злочин. Вони тісно співпрацюють з поліцією та ФБР, використовуючи свої знання з мікроміміки та психології, щоб розкрити правду та знайти відповіді на питання, які здаються нерозв'язними.
Крім того, доктор Лайтман та його команда стикаються з особистими проблемами та труднощами у своїх стосунках, які постійно зазнають їхні професійні та особисті межі. Серія представляє складні стосунки між членами команди та динаміку їх взаємодії, поки вони працюють разом, щоб вирішити злочини та знайти правду.
Як правило, кожен епізод починається з нового випадку, який здається нерозв'язним, і доктор Лайтман та його команда починають свої дослідження, застосовуючи свої знання та методи, щоб знайти відповіді на запитання. У процесі вони стикаються з труднощами і несподіваними поворотами подій, які змушують їх переглянути свої уявлення про людей і світ в цілому.


Теорія брехні 1,2,3,4 сезон 13 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий