Спартак: Боги арени
- Рік: 2011
- Країна: США
- Жанр: екшн, пригоди, біографія, драма, історичний, романтичний
- Тривалість: 5 год 31 хв
- Режисер: Рік Джейкобсон, Джон Фоусет, Майкл Херст
- У ролях: Джон Ханна, Ману Беннетт, Пітер Менса, Дастін Клер, Нік Е. Тарабей, Люсі Лоулесс, Крейг Уолш Райтсон, Леслі-Енн Брандт, Антоніо Те Майохо, Стівен Ловатт
- Якість: 480p
- Озвучення: професійний дубльований | 1+1
Події серіалу описують історію, яка відбувалася в Капуї за деякий час до прибуття Спартака. У цей час Квінт Батіат приймає правління гладіаторів у місті і робить свій лудус одним із найуспішніших. Заслуга всього цього належить непереможному Ганнику - легендарному воїну, проти якого не здатний встояти жоден противник на арені.
Але і не варто забувати про те, скільки зусиль в сімейну справу вклала Лукреція. Ця жінка тільки на вигляд здається тендітною і беззахисною, насправді ж героїня вміло маніпулює не тільки своїм чоловіком, а й іншими людьми. Разом ця пара готова піти на будь-які жертви заради досягнення поставленої мети, яка, як правило, полягає в примноженні власної влади.
Однак ніщо не триває вічно, і успіх будинку Батіата також буде не раз наражатися на небезпеку. Однак Квінт, Лукреція і Ганник з іншими гладіаторами зроблять так, щоб ніхто і ніколи не зміг оскаржити їх першість.
Спартак: Боги арени – історичний серіал, у якому розповідається про життя людей, з яких роблять гладіаторів. У центрі сюжету знаходиться Батіат, у руках якого опинилась влада над країною. Колись правителем був його батько, а потім на зміну йому прийшов син, як законний спадкоємець. Батіат, який бажає прославитись, вирішує зосередитись на підготовці гладіаторів, щоб потім вони зробили його ім’я більш відомим. Лукреція, дружина головного героя, жінка амбіційна і підступна. Вона так само прагне увійти в історію, тому постійно підбиває чоловіка робити щось таке, щоб про них говорили. Серед гладіаторів, за якими Батіат щодня спостерігає, він відмічає для себе Ганніка. Цей міцний юнак чимось схожий на нього, а ще він віртуозно володіє мечем, а кожен бій проводить так, ніби це остання битва у його житті. Такого воїна втрачати точно не можна.