Хижак

16+
Predator
 
Хижак
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Хижак!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Датч був посланий на чолі загону з елітними воїнами для виконання місії звільнення американських пілотів. Вертоліт з громадянами США на борту був збитий повстанцями, він впав у джунглі Південної Америки. Хлопці кілька разів вступили в бій, але їх завдання тільки вивезти з цієї країни своїх співгромадян, а втручатися в політику, заважати звичайним мешканцям боротися за свою свободу і права вони не мають наміру.

Наказ уникати прямих зіткнень був скасований після того, як загін натрапив на галявину з розвішеними на деревах трупами. Всі загиблі були вбиті з особливою жорстокістю, а їх тіла цинічно залишені в якості засобу демонстрації сили. Розлючені подібною витівкою найманці зачистили табір ворога, тільки після цього вони зрозуміли, що в цих джунглях мешкає щось більш страшне і сильне, ніж партизани. Моторошний монстр, що володіє неймовірними навичками маскування, може здаватися невидимим, його кров за кольором не відрізняється від листя, тому навіть пораненого його вистежити неможливо. Ось тільки небезпечна і кровожерлива істота, яке явно прибуло на Землю з космосу, не збирається ховатися, воно саме полює на кожного, хто посмів взяти в руки зброю, заявивши так про свою силу і хоробрість.


Хижак дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий