Термінатор: Спасіння прийде [Режисерська версія]

Terminator Salvation
 
Термінатор: Спасіння прийде [Режисерська версія]
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Термінатор: Спасіння прийде [Режисерська версія]!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Джон Коннор – людина, яка багато знає про хід цієї страшної війни, і це знання дає йому непохитну віру у майбутнє. У Коннора з'являється новий союзник - загадковий Маркус Райт, який нічого не пам'ятає зі свого минулого, крім невиразних картин з камери смертників. Коннор і Маркус разом вирушають до чергового рейду, і в ході цієї ризикової операції опиняються в самому серці Скайнета. На головній базі машин герої дізнаються про важливі таємниці, які можуть вплинути на хід протистояння. Джон зустрічає старого друга, а Маркус переслідує свою власну місію: він хоче довести свою відданість товаришам по Опорі.

Як складеться небезпечна місія Коннора та Райта? Чи зможуть вони переламати хід війни і врятувати людський рід? Запрошуємо шанувальників захоплюючих фантастичних бойовиків переглянути онлайн фільм «Термінатор: Спасіння прийде», де головну роль виконав талановитий Крістіан Бейл.


Термінатор: Спасіння прийде [Режисерська версія] дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий