Термінатор

The Terminator
 
Термінатор
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Термінатор!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

1984 рік. Нічний Лос-Анджелес вражає блискавка, зі спалахів якої з'являється голий чоловік. Незабаром з'являється і другий. Вони вимагають у місцевого населення одяг та взуття, добувають зброю та телефонний довідник. Їхня мета - якась Сара Коннор (Лінда Хемілтон). Вони прибули з похмурого майбутнього, щоб змінити перебіг подій.
Незабаром суперкомп'ютер спровокує ядерну війну, машини повстануть проти людей та знищать Землю. Перший чоловік, кіборг-вбивця Термінатор (Арнольд Шварценеггер) має знищити Сару та полегшити повстання машин. Другий - солдат Загону Опору людства Кайл Різ (Майкл Бін). Він прибув у майбутнє з метою врятувати Коннор – майбутню матір лідера Опору.
Молодій студентці важко повірити в те, що на неї хтось полює. Тим більше, що від неї залежить майбутнє людства. Але у Сари і Кайла залишилося зовсім небагато часу, щоб сховатися чи втекти: Термінатор вже вистежив Коннор і почав знищувати всіх, хто перебуває на його шляху.


Термінатор дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий