Термінатор: Генезис

Terminator Genisys
 
Термінатор: Генезис
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Термінатор: Генезис!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

У похмурому майбутньому штучний інтелект під назвою «Скайнет» повстав проти людства. У перші хвилини світової війни було винищено половина населення Землі, інші зіткнулися з армією бездушних і нещадних роботів, названих термінаторами. На щастя, великий полководець на ім'я Джон Коннор очолив «Опір» і до 2029-го привів соратників до перемоги. Коли люди закінчили штурм центральної бази ІІ, з'ясувалося, що противник створив машину часу та відправив кілька агентів у минуле. Цей пристрій повинен бути використаний для переправи Кайла Різа. Останній стане батьком Джона, зустрівшись у вісімдесятих із Сарою Коннор.

Таким чином, вдасться уникнути парадоксу і закріпити позитивний результат. В останній момент перед телепортацією головний герой бачить як на лідера Опору нападає раніше небачений термінатор моделі Т-5000, що складається з наноботів і має автономну свідомість. Потім приходять бачення альтернативного майбутнього. Кайл потрапляє на територію обсерваторії, де Т-800 мав прикінчити групу панків і забрати одяг. Ось тільки ситуація розгортається за іншим сценарієм. Сара постає не беззахисною дівчиною, а жвавим мисливцем на роботів. Їй допомагає Т-850 "Папс". Спільними зусиллями даний тандем розправляється з парочкою термінаторів, у тому числі з "рідким" різновидом, що невідомо звідки з'явився. Мабуть у тимчасовій лінії почалося зрушення.


Термінатор: Генезис дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий