Кістки

16+
Bones
 
Кістки
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Кістки!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Серіал "Кістки", це психологічний детектив, від перегляду якого неможливо відірватися. Здавалося б возитися з останками і кісточками зовсім не жіноче заняття, проте доктор антрополог Темперанс Бреннан вміє розговорити якісно висушену гомілкову кістку нітрохи не гірше ніж співрозмовника за чашкою кави. Вчена дама періодично консультує правоохоронні органи, і коли в озері виявляють останки дівчини, на рідкість чисто обгризений підводними мешканцями, спеціальний агент ФБР Сілі Бут з нетерпінням чекає повернення красуні із закордонного відрядження. Звичайно чудеса творити героїня не здатна, але з доказами працює просто віртуозно, і лише завдяки її кваліфікації, душогуба вдається зловити до того, як він встигає зробити нове злодіяння. Тим часом експерта вже очікує наступна справа.

Кістки – це єдине, що можуть вивчати головні герої детективного серіалу, розслідуючи різні справи. Сілі Бут був спецагентом ФБР, а потім став помічником групи антропологів Джефферсонівського інституту. Доктор Темперанс Бреннан – професіонал своєї справи, яку вважають одним з кращих фахівців. Саме вона очолює команду, до якої доєднався Бут. Він має допомагати розкривати справи, які раніше здавались безнадійними з різних причин. Насправді Темперанс напарника не хотіла, але тепер їй немає куди подітись, бо це рішення, яке приймала не вона, а бюро. Доводиться просто примиритись з реальністю і почати працювати. Чи багато інформації можуть дати кістки? Виявляється, що так, особливо, якщо вони потрапляють до рук професіоналів. Та не лише з чужими останками будуть розбиратись головні герої. В процесі роботи вони зіткнуться з бюрократією, зрадами, змовами, корупцією…


Кістки 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13 сезон 12 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий