Термінатор: Фатум

Terminator: Dark Fate
 
Термінатор: Фатум
10
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Термінатор: Фатум!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Незважаючи на те, що юний Джон Конор таки загинув, ліквідуючи будівлю лабораторного корпусу наукової корпорації «Кібердайн Системс», безпосередньо причетної до подальшої появи агресивного щодо людства штучного інтелекту "Скайнет", справа повстанців протистоїть у майбутньому розумним машинам. Тепер місце героїчного Джонні має зайняти юна мексиканська дівчина Даніеле Рамос, яка в 2020 році спокійно проживає в одному з передмість прекрасного Мехіко і працює на звичайному заводі разом із рідним братом Дієго, тяжкою працею здобуваючи хліб насущний.

Цілком природно, що подібний розвиток подій не видається штучному інтелекту бажаним, і з 2042 року в минуле прибуває нова варіація штучного бійця REV-9, у якого навколо металевого скелета збільшена оболонка з рідкого металу. Вціліти в поєдинку з подібним монстром людині неможливо і життєвий шлях героїні можна було б вважати закінченим у такому молодому віці. Втім, повстанці не втрачають часу задарма і гарячим слідом відправлена кібернетично модифікована жінка Грейс. У її завдання входить захистити сеньйориту Дані Рамос і постаратися прикінчити смертоносного андроїда, що, втім, буде дуже непросто зробити.


Термінатор: Фатум дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий