Кобра Кай

12+
Cobra Kai
 
Кобра Кай
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Кобра Кай!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Основні події розгортаються в американському Лос-Анджелесі в наші дні. Навколо "Кобри Кая", школи карате, де і буде зав'язаний сюжет даної стрічки. А все почалося ще понад тридцять років тому. Деніел ЛаРуссо двічі здобув перемогу над своїм вічним суперником Джонні Лоуренсом. Вони обидва навчалися бойовим мистецтвам у відомого майстра карате містера Міягі. Після цього турніру їхні дороги розійшлися. Деніел став успішною людиною. У нього є красуня-дружина, хороший будинок і свій бізнес в автосвіті. А ось доля другого чоловіка склалася невдало. Джонні просто-напросто розорився і його життя котиться під укіс.
Щоб якось налагодити своє становище, як фінансове, так і духовне, він вирішує відродити школу карате. І долі двох давніх суперників знову переплелися. Вони зустрілися в той самий потрібний день і годину, коли про колишню ворожнечу можна було забути.


Кобра Кай 1,2,3,4,5,6 сезон 10 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий