Брати Сунь

The Brothers Sun
 
Брати Сунь
10
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Брати Сунь!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Серіал "Брати Сунь" являє собою захоплюючу історію про життя молодого азіатського хлопця, чиє непідозріле і безхмарне життя стикається з жорстокою реальністю кримінального світу. Головний герой, молодший брат, планує свою майбутню кар'єру і повністю невідомий про злочинну діяльність своїх старших братів, доки один із них не з'являється в Лос-Анджелесі з Тайваню. Зустріч із братом стає для нього несподіваною розв'язкою до своєї долі - він втягується в небезпечний світ злочинних двобоїв і проявляє свою видатну хоробрість. Життя молодшого брата стає насиченим і захопливим із кожним новим епізодом, і він починає усвідомлювати своє справжнє призначення в сімейному клані та кримінальному середовищі на Тайвані. Серіал "Брати Сунь" обіцяє глядачам захопливі пригоди, насичені емоційною драмою і непередбачуваним поворотом подій.

Повернення Чарльза до Штатів було спричинене серією подій, що відбувалися в Тайвані. Раптова смерть його батька змусила його покинути рідні краї і повернутися додому, щоб захистити свою сім'ю. У цей важкий час його мати синів, будучи сміливою і рішучою жінкою, використовувала свої хитрощі і тривалу підтримку своїх друзів, щоб забезпечити виживання і безпеку для всієї своєї родини.


Брати Сунь 1,2 сезон 8 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий