Касл

16+
Castle
 
Касл
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Касл!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Касл – відомий автор детективних книжок, який зміг заробити чималий статок своєю творчістю. У Річа є вже доросла донька, якій він подарував цілий будинок, де він живе разом з нею і своєю мамою. Хоч вони і представляють різні покоління, але живуть майже мирно і спокійно, лише зрідка бувають якісь суперечки. Для Касла ситуація змінюється у той момент, коли він дізнається про злочин, який був здійснений точнісінько по його книжці. Якийсь невідомий чоловік відтворив у реальності убивство, яке було описано у одному з його романів. Звісно, поліція одразу ж прийшла до Касла, підозрюючи його у цьому злочині. Та швидко з’ясувалось, що він не має ніякого відношення до убивства, але головний герой може допомогти детективам у розслідуванні. Так почалась його співпраця з поліцією, яка може не лише прискорити пошук злочинця, а й дати йому новий досвід як письменнику.

Серіал "Касл / Castle" - повість про розслідування. Як загальних, так і приватних. Тіло жінки у ванній, заповненій машинним маслом. Труп підлітка заможних батьків посеред озера. "Потрійний вбивця" і маса інших резонансних вбивств. Серіал "Касл" можна було б назвати "процедуралом", якби не особисте життя головних героїв. У Кейт був особистий мотив стати поліцейським. Вона вчилася на юриста, але в останній момент передумала: хтось убив її матір, замаскувавши смерть під нещасний випадок. Знадобився доступ до справи, і дівчина звернула з адвокатської стежки.

Помітивши інтерес начальниці до старої справи, Річард надає допомогу, не запитавши дозволу. Спочатку Беккет нервує, але напарник доводить щирість намірів. Разом вони виходять на сенатора, що робить подругу письменника мішенню. Кілька замахів на життя зближують Кейт і Касла. Як на це відреагує доросла дочка автора детективів? Дивитися серіал, значить знатно полоскотати собі нерви. Кожна серія як бомба уповільненої дії.


Касл 1,2,3,4,5,6,7,8,9 сезон 22 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий