1001 ніч

16+
One Thousand and One Nights
 
1001 ніч
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися 1001 ніч!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Убита душевними переживаннями Шахерезада дізнається про те, що життя її сина висить на волосині. Він страшно хворіє. Є спосіб вилікуватися, але відсоток позитивного ефекту невеликий. Героїня бореться з цим поодинці. Її чоловік раптово покинув цей світ, її син - єдина радість. Не отримавши допомоги від батьків чоловіка Шахерезада приймає привабливу пропозицію від свого боса Онура...

Рейтинговий турецький серіал про тисячу і одну ніч є дуже відомим кіношедевром. Дана картина доведе вам, власне що вона одна з тих, яку стане щоразу цікаво переглядати. Цей серіал добре підійде для глядача будь-якої статі і віку, так як захоплююча історія торкнеться кожного і відірватися від неї буде неможливо. Дії сюжету розкручуються коло молоденької Шахерезади. Дівчина залишилася з маленькою дитиною на руках. Все почалося з такого етапу, коли Шахерезада втратила свого коханого чоловіка, через його смерть. Героїня залишилася на самоті з власною дитиною, яка ще й була нездорова. Всі труднощі ключовий героїні ніхто не має наміру вирішувати, в тому числі і опікуни загиблого чоловіка. Дівчина зрозуміла, власне що в цьому житті можливо покладатися тільки на себе і не сподіватися на допомогу навіть найближчих родичів. Втім, через деякий час Шехерезаді надходить дійсно хороша пропозиція від Онура, на якого вона працює. Спочатку все бачиться звичайним, але що ховається за його намірами? Чим же закінчиться її історія?


1001 ніч 1,2,3,4 сезон 29 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий