Уламки щастя

12+
Paramparça
 
Уламки щастя
10
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Уламки щастя!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

"Уламки щастя / Вщент" — Турецька кримінальна драма, знята для телеканалу Star TV в 2014 році. Головна героїня кінокартини-чарівна дівчина на ім'я Гюльсерен. Батьки все життя дбали про неї, намагалися забезпечити її життя так, щоб вона ні в чому не потребувала. Але час минув, дівчинка виросла, і настав час їхати з рідного дому. Тепер Гюльсерен повинна сама піклуватися про своє здоров'я, думати про власну кар'єру і сім'ю.

В цей же час на життєвому шляху головної героїні з'являється любов всього її життя – Джихан. Однак таку любов потрібно ще утримати в руках. Закоханим доведеться пережити багато бід і нещасть, уготованих їм долею. Незважаючи на все, Гюльсерен і Джихан повинні будуть зберегти свою любов назавжди.

Гюльсерен тягне жалюгідне існування в не найблагополучнішому районі. Їй здається, що життя неприхильне до неї. Спочатку її покинув чоловік, поїхавши за кордон до Європи. Під її опікою залишилися сестра колишнього чоловіка та донька. Родичка благовірного не дає спокійному життю жінці, постійно скаржачись на те, як усе невдало у неї складається. Та й дочка Хазал – не помічниця матері. Честолюбне дівчисько тільки й знає, що трясти гроші з матері, вважаючи це її обов'язком.<br>Повна протилежність Гюльсерен - Джіхан. Чоловік має успішну справу: мережа престижних ресторанів для багатих людей. Але особисте життя бізнесмена бажає кращого. Його дружина Діляра вважає себе світською левицею і зовсім не звертає уваги на свою сім'ю. До речі, діти Джихана – чарівні створіння, Озан та Джансу. Дочка для чоловіка – світло у вікні.<br>Але доля зіграла з героями злий жарт. Виявилося, що п'ятнадцять років тому трапилася рокова помилка. Доньки Гюльсерен і Діляри, що народили одночасно, були переплутані в пологовому будинку і росли в нерідних сім'ях. Ця фатальна випадковість змінить життя обох сімей, тісно переплете їх долі.<br>У вирі подій Гюльсерен і Джихан не помічають, як починають симпатизувати один одному, а може між ними спалахує щось більше…<br><br>


Уламки щастя 1,2 сезон 205 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий