Кремнієва Долина

18+
Silicon Valley
 
Кремнієва Долина
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Кремнієва Долина!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Річард і його друзі – програмісти Біг Хед, Дінеш і Гілфойл відвідують шикарну вечірку, присвячену старту чергового проекту і ретельно продуману, і мріють про таке ж розкішне життя. Поки що вони живуть в гуртожитку хакерів, якою володіє програміст Ерліх, який забирає десять відсотків прибутку від чого завгодно, що вони тільки зможуть тут створити. Коли ж стає відомо, що Річард створив потужний алгоритм стиснення файлів для свого сайту, інтерес до Річарда і його програмі проявляє його егоцентричний Бос Гевін Белсон. Він пропонує викупити програму за 10 мільйонів доларів, і Річард вже майже погоджується, але тут з'являється відомий інвестор Пітер Грегорі, готовий гарненько вкластися в дітище Пітера.

Кремнієва долина – комедійний телесеріал, який розповідає про життя розумних, талановитих, перспективних, ідейних хлопців, які хочуть досягти успіху у своїй роботі, але не мають фінансових можлвостей для реалізації ідей. Але ж гроші є у інших людей, наприклад, у бізнесменів, мільйонерів і інших представників еліти, а знайомства з такими особами ніколи не будуть заважати. Це розуміють і головні герої, геніальні айтішники, у яких вже є ідея для стартапу. І у той момент, коли у них не було коштів і навіть корисних зв’язків, щоб запустити проект, з’явився один чоловік з грошима. Цей багатій готовий вкладати свої гроші у їх роботу, але хлопці мають віддавати йому 10 % від прибутку, який у них буде. А ще вони можуть безкоштовно жити у його будинку і займатись своїм проектом. Так починається їх нова історія – цікава, незвична, насичена подіями.


Кремнієва Долина 1,2,3,4,5,6,7 сезон 8 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий