Картковий будинок

18+
House of Cards
 
Картковий будинок
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Картковий будинок!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Політична драма "Картковий будинок" повідає нам історію життя високопоставленого чиновника, конгресмена від Демократичної партії — Френсіса Андервуда, який прагне зайняти місце держсекретаря. Заручившись обіцянкою посприяти здійсненню цього бажання, Андервуд допомагає Гаррету Уокеру перемогти на президентських виборах. Конгресмен Френсіс Андервуд, про якого і піде мова в цьому серіалі, завжди мав славу жорстоким, марнославним циніком, готовим в буквальному сенсі йти по трупах до намічених цілей. Його не менш амбітна і зарозуміла дружина Клер є гідною супутницею життя для свого жадібного і безпринципного чоловіка. Ця драма круто замішана на безмірній жадібності, підступних інтригах і підлості, нестримної пристрасті до грошей і влади, брудному сексі і всеосяжної корупції. Френсіс Андервуд своїми власними руками споруджує свій "картковий будиночок", але наскільки міцним він виявиться, покаже тільки час. І коли одного разу він виявляється обдуреним у своїх надіях, Андервуд готується піти на все, аби помститися своєму кривдникові.

Картковий будинок – драматичний серіал на політичну тематику, у центрі сюжету якого знаходиться чоловік на ймення Френк Андервуд. Він конгресмен від Демократичної партії, у якого великі амбіції щодо кар’єрного зростання. Коли до нього за допомогою звертається Гаррет Уокер, кандидат у президенти, чоловік погоджується, але у обмін на обіцянку про майбутню посаду держсекретаря. Уокеру дійсно вдається виграти вибори і очолити країну, але для Френка це нічого не означає, оскільки Лінда Васкез, яка стає главою президентської адміністрації, заявляє, що про посаду він може і не мріяти. Андервуд розлючений, бо це для нього справжня зрада. Разом з дружиною, яка розділяє його емоції, головний герой збирається помститись новому президенту, і готовий він на все у цій боротьбі за справедливість. Нелегкі часи чекають героїв.


Картковий будинок 1,2,3,4,5,6,7 сезон 8 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий