Всі жінки відьми

16+
Charmed
 
Всі жінки відьми
0
Доступно на пристроях
 • Android
 • IOS
 • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Всі жінки відьми!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Дія серіалу "Зачаровані" розгортається в прекрасному місті Сан-Франциско. Прю і Пайпер Халлівелл ведуть звичайне життя в будинку, успадкованому від своєї покійної бабусі, поки не з'являється їх молодша сестра Фібі. У той самий вечір, Фібі випадково виявляє Книгу таїнств на горищі і, виконавши заклинання, відкриває для себе свої чарівні здібності. Таким чином, три сестри стають відьмами і отримують доступ до магічного світу.

Сестри незабаром виявляють, що вони є нащадками могутньої відьомської лінії і їх сили потрібні для виконання важливого пророцтва. Згідно з прогнозом, саме вони стануть спадкоємцями найбільших добрих відьом в історії. Тепер їм належить протистояти силам зла і захищати мирних жителів від темних створінь.

Сестри Халлівелл об'єднують зусилля, щоб пізнати та оволодіти своїми здібностями.


Всі жінки відьми 1,2,3,4,5,6,7,8,9 сезон 22 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
 1. Administration777
  Administration777
  14 січня 2024 03:50
  а рік то не вірний, серіал вийшов в 1998

  Ще одна поправка в описі, взагалі то назва серіалу Всі жінки відьми 1998 року, а Зачаровані 2018р, це дуже велика різниця, і по сюжету відрізняється