Війна світів

16+
The War of the Worlds
 
Війна світів
0
Доступно на пристроях
 • Android
 • IOS
 • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Війна світів!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Астрономи виявили передачу даних з іншої галактики, що є очевидним доказом розумного позаземного життя. Жителі Землі чекають подальшого контакту, але їм не доведеться довго чекати.


Війна світів 1,2 сезон 2 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
 1. Kinogo4ua
  Kinogo4ua
  13 січня 2024 08:45
  Ну ніби й цікаво, є зав'язка, події починають розвиватися, а потім все плавно переростає в нудне плавне драматичне оповідання. Навіть не драматичне, а в сумну депресію, причому чим далі, тим більше, це напружує.

  Відчувається Стилістика французького кіно. Кінцівку я не зрозумів, що роздратувало найбільше, доведеться чекати другий сезон.

  Якщо ти чекаєш від серіалу вторгнення прибульців, боротьбу за виживання, екшн, напругу, то тобі не сюди. Сама драма теж слабенька, хоча деякі герої і гинуть, але їм не співпереживаєш, загинув і загинув.

  Сподобається серіал не всім, думаю, могли б зробити і краще, але як я розумію, ідея вторгнення другорядна і служить лише новими декораціями для старих історій про людські взаємини.