CSI: Місце Злочину: Маямі

16+
CSI: Miami
 
CSI: Місце Злочину: Маямі
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися CSI: Місце Злочину: Маямі!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Сюжет розгортається навколо групи детективів, які займаються розслідуванням злочинів в місцевому поліцейському управлінні Майамі-Дейд. Команду очолює лейтенант Гораціо Кейн, який за час свого перебування на посаді експерта з утилізації бомб здобув особливі навички та знання вибухових речовин, а також прагнення до справедливості та покарання злочинців. Під його керівництвом детективи розкриють не один злочин і відправлять за ґрати безліч порушників порядку.

Місце Злочину: Маямі – детективний серіал, дія якого відбувається у прекрасному, сонячному, неймовірно красивому місці. Тут завжди світить сонце, люди посміхаються, можна у будь-який момент піти на пляж і відпочити. Це просто райське місце, але й тут є злочинці, які не дають спокійно жити місцевій поліції. Іноді правоохоронці стикаються з такими складними злочинами, що не можуть у них розібратись. І тоді доводиться звертатись по допомогу до досвідчених криміналістів. Команду таких спеціалістів очолює Гораціо Кейн, і під його керівництвом підлеглі завжди доводять почату справу до кінця. Навіть там, де інші розводять руками, бо нічого не можуть зробити, ці герої беруться до справи і знаходять відповіді на питання. Дуже допомагають їм сучасні технології, новітніми розробками яких вони активно користуються в роботі.


CSI: Місце Злочину: Маямі 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 сезон 19 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий