Вакфу: У пошуках шести дофусів

12+
Wakfu: La Quête des Six Dofus Eliatropes
 
Вакфу: У пошуках шести дофусів
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Вакфу: У пошуках шести дофусів!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Це французький аніме-серіал, головними героями якого є чібікі. Пригоди кумедних створінь в світі дванадцяти буде цікаво дивитися не тільки дітям, а й дорослим. Світ дванадцяти - це величезний всесвіт зі своїми унікальними традиціями, розвагами, культурою та расами, яких, до речи, дванадцять. Кожна серія Вакфу-окрема історія з повноцінним початком і завершенням. У кожній з них поєднується гумор і драма, що робить перегляд ще більш захоплюючим.

Нехитра історія оповідає про підлітка Юго, принесеного драконом чоловікові Альберту для виховання. Хлопчикові підвладна телепортація, та й взагалі юнак наділений надзвичайною силою, навіть в рисах обличчя видно, що він мужній не по роках. За велінням дракона Юго відправляється на пошуки своєї сім'ї. Шлях належить далекий і небезпечний, головний герой знаходить веселу компанію, і разом вони з надзвичайною цілеспрямованістю рухаються туди, де їм належить здолати жахливого кселора Нокса – мага-повелителя часу. Юго призначена особлива роль, він ще не знає, що його доля змінить цей світ.


Вакфу: У пошуках шести дофусів 1,2 сезон 3 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий