Наруто

12+
Naruto
 
Наруто
0
Доступно на пристроях
 • Android
 • IOS
 • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Наруто!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Існує світ, що не схожий з нашим, сучасним і розвинутим. Цей світ - далекий від стереотипу, що звикли бачити щодня, коли встаємо на тяжку роботу або ж на навчання. В даному "незвіданому" для нас суспільстві, що розвивається дивним чином, далеке середньовіччя, зі своїми усталеними законами і порядками, з лордами і купцями, поєднується з дивними людьми, що кличуть себе як «ніндзя», можуть сидіти на дивані і дивитися старенький телевізор по вихідним. Кожен ніндзя, що живе в цьому світі, підкорив три великих шляха - шлях тіла, ілюзії і прихованого - тайдзюцу, ніндзюцу та гендзюцу. Кожна з дисциплін має унікальні особливості і особливі завдання.

Ніщо не залишається як раніше - видозмінюється. Історія починається з битви, битва, яка ніхто не міг очікувати - на село напав зловісний демон - Дев'ятихвостий Лис - Кьюбі. Звичайно, жителі села впоралися, але ціною життя правителя, що заточив монстра в тілі немовляти. Дитина виросла, стала непосидою. Ім'я йому - Наруто Узумакі. Хлопчик ось-ось закінчив академію ніндзя, тепер, йому доведеться йти до самого переможного кінця, щоб здійснити заповітну мрію, про яку Наруто марить все життя - стати Хокаге - вождем села, що прихована в листі. Багато суперників зустріне молодик, але це шлях ніндзя! Шлях Узимакі! Шлях справжнього Хокаге!


Наруто 1,2 сезон 220 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
 1. Kinogo4ua
  Kinogo4ua
  11 січня 2024 08:37
  Круто я би навіть сказав дуже круто
  --------------------