Підземелля смакоти

Delicious in Dungeon
 
Підземелля смакоти
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Підземелля смакоти!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Король обіцяє винагороду будь-кому, хто зуміє розправитися з магом. Про його обіцянки стає відомо далеко за межами того місця, де він з'явився. Численні авантюристи беруться за завдання і спускаються в підземелля, щоб відшукати небезпечного мага. Лай не став винятком. Він очолює одну з гільдій, і йому цікаве це завдання.

Так трапляється, що загін Лая наривається на дракона, внаслідок чого постраждала його сестра Фалін. Лай розраховує на те, що ельфійська цілителька Марсілла і злодій Чілчака допоможуть йому вийти на слід дракона. З огляду на те, що провіант закінчився, Лаю доводиться перейти на вживання монстрів, і члени команди змушені наслідувати його приклад. Гном Сенші застає Лая і його хлопців за процесом заготівлі м'яса монстрів. Сам Сенші є кухарем, що спеціалізується на готуванні страв з монстрів. І він хоче бути частиною команди Лая, і тому подобається ідея такої співпраці.


Підземелля смакоти 1,2 сезон 24 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий