Друзі

12+
Friends
 
Друзі
10
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Друзі!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Серіал "Друзі" розповідає про життя шістьох друзів 20-30 років, які проживають в Нью-Йорку і часто зависають в місцевій кав'ярні. Кожен з друзів має свої унікальні характеристики.

Протягом десяти сезонів серіал досліджує теми любові, дружби, кар'єри та сім'ї. Ми спостерігаємо за романом Росса і Рейчел, який то розгорається, то згасає, за розквітом відносин Моніки і Чендлера, а також за Джої, який намагається стати актором. Завдяки дотепному сценарію, культовим коронним фразам і незабутнім моментам «друзі» стали класичним і улюбленим серіалом для багатьох поколінь глядачів.

Друзі – легендарний комедійний ситком, який завоював багатомільйонну армію прихильників по всьому світу, і скільки б років не минуло з моменту виходу на екрани першого (чи останнього) сезону, його можна переглядати знову і знову. А все через те, що у цих персонажів просто неможливо не закохатись. Шестеро друзів, які живуть у Нью-Йорку, регулярно зустрічаються у затишному кафе. Вони оговорюють останні новини, діляться переживаннями, жартують. Вони молоді, завзяті, цікаві, і у кожного щось відбувається. Протягом десяти сезонів вони проживуть ціле життя, де будуть радощі і біди, любов і розставання, весілля і розлучення, народження дітей та інші серйозні зміни. Та що б не відбувалось, вони завжди будуть разом, бо дружба важливіша за все інше. І хто сказав, що між друзями не може виникати кохання? У цьому житті можливо все!


Друзі 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 сезон 18 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий