Наруто: Ураганні хроніки

6+
Naruto: Shippûden
 
Наруто: Ураганні хроніки
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Наруто: Ураганні хроніки!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Багато негараздів і проблем зустрів Наруто Узумакі - великий ніндзя. Пройшли іспити на підвищення кваліфікації, пройшли довгі роки, де гіркота і біль, зі змінним успіхом, замінилися на радість і щастя. Наруто став дорослішим, розумнішим, швидшим і сильнішим. Зрада за зрадою його загартували, а його справжні друзі визначилися в біді. Тепер, після двох років навчання у знаменитого на весь світ відлюдника Джирайя, Узумакі готовий до нових пригод, адже гряде нова ера.

До того ж, кожен з тих, хто оточував Наруто в його нелегкій справі - випускники школи ніндзя - теж пройшли кваліфікацію і хтось став тюніном або дзеніном. До того ж, тепер вони учні трьох великих Санін. Сакура стала працювати під проводом мадам Тсунаде, а Саске став працювати з Орочімару. Поступово, спливають старі таємниці, які заважають жити нормально. Надія все ще є, але гряде щось більш жахливе - війна сінобі.

За два роки життя знайомих героїв Наруто різко змінює напрямок. Хтось домігся успіху і наблизився до мрії. Наприклад, Сакура стала помічницею цілительки Тсунаде, які сприяють Селі Листя. Вона змогла завоювати довіру мудрої жінки і досягла деяких своїх цілей. Хлопчисько в помаранчевому одязі залишився з колишнім наставником Дзірайі, звикнувши до його ексцентричності і незвичайного підходу до навчання.. Таке завзяття винагородилось підкоренням нових висот бойової майстерності. Словом, героям вдалося влитися в світ сінобі, і зайняти свої місця серед представників рангів тюнин і дзенін. Кращі майстри Конохі стали їх вчителями і всі вони сповнені надій на світле майбутнє. Один Саске, гордість якого завадила йому залишитися серед друзів, уклав договір з Орочімару, думаючи, що може обдурити лиходія. Кожен з них думає, що використовує іншого в своїх цілях, але в підсумку правда розставить все по своїх місцях.


Наруто: Ураганні хроніки 1,2 сезон 500 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий