Хроніки молодят

16+
Futari Ecchi
 
Хроніки молодят
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Хроніки молодят!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Хроніки молодят – аніме, у якому у жартівливій формі розповідається про повсякденне життя молодого подружжя Макото і Юра Онода. Головні герої до одруження жили не надто насиченим життям, і це стосується у першу чергу інтимних стосунків. Їм по 25 років, а сексуального досвіду вони не встигли набути, але тепер є можливість спробувати багато чого, щоб отримувати справжню насолоду. Але це не єдиний напрямок, у якому головні герої будуть рухатись, бо є й інші питання, які треба вчитись вирішувати, і теми, які потрібно обговорювати так, щоб при цьому не посваритись. Наприклад, як один одного розуміти і уживатись на одній території, щоб обом було комфортно, або як вирішувати питання з роботою і спільним відпочинком, як провести медовий місяць, як уникнути різноманітних спокус, особливо тих, які стосуються теми вірності і зрад…

"Хроніки молодят" - унікальний японський анімаційний серіал, що вийшов на екрани у 2002 році під оригінальною назвою Futari Ecchi. Його зняли режисери Юдзі Моріяма, Хіроші Ішіодорі та Кійоші Мураяма, а аніматором виступив Ейґо Суйґо. Серіал розповідає про життя молодят Макото та Юри, які щойно одружилися і ніколи не мали статевих стосунків. Кожна серія - це історія про нові проблеми та пригоди, з якими вони стикаються, пізнаючи один одного та секс. Хоча аніме було створено понад 18 років тому, воно досі залишається улюбленим, приваблюючи нових глядачів своїм відвертим змістом і гумором". "Хроніки молодят" - цікавий та захопливий серіал, який зачіпає теми, з якими стикаються всі молоді пари.


Хроніки молодят 1,2 сезон 4 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий