Раб спеціального призначення

Chained Soldier
 
Раб спеціального призначення
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Раб спеціального призначення!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Випадкова подія відкрила портали в інші світи. Цікаві жителі тут же кинулися вивчати незвідані землі. Виявилося, що в потойбічному світі є особливі плоди. За яскравий колір і приємний смак їх назвали персиками. Але це не звичайні солодкі фрукти. Той, хто спробує такий персик отримує надздібності. Єдина умова - той, хто скуштував чудовий фрукт, має бути жіночої статі. Чоловікам таємні знання і суперсили не передавалися. Але, крім приємних сюрпризів, через портали проривалися й мешканці інших світів. У більшості випадків - небезпечні чудовиська.


Щоб захистити людей від їхнього нападу, з жінок, які володіють суперсилами, зібрали спеціальні загони оборони. Портали відкриваються несподівано. І одного разу школяр Юкі, повертаючись додому, потрапив в один із них. Він став би легкою здобиччю для монстрів, але його врятувала керівниця загону. Красуня Кека, роздивившись хлопця, вирішила, що він може стати в пригоді в загоні. Але не як воїн, це чоловікам заборонено. Хлопчик може стати рабом і отримати захист, але натомість він має прислуговувати сміливим войовницям. Юкі погоджується. У становищі раба він отримує певні переваги, про які прості школярі можуть тільки мріяти.


Раб спеціального призначення 1,2 сезон 12 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий