Джинг - король злодіїв

12+
Ou Dorobou Jing / King of Bandit Jing
 
Джинг - король злодіїв
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Джинг - король злодіїв!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Джинг - король злодіїв – пригодницький аніме-серіал, у якому розповідається про юнака з гострим розумом і великими амбіціями. Найкраще він уміє робити лише одне – красти. Злодій з нього вийшов професійний, і у цій справі конкурентів у героя просто не може бути. А найцікавіше, що він займається цим не лише заради вигоди чи грошей, а ще й заради власного задоволення. Так, злодійство теж може дарувати насолоду, особливо, коли вдається поцупити щось цікаве або недоступне. Юнак сам собі вигадує завдання, а потім робить все можливе, щоб його виконати. І труднощі його не лякають. А ще у нього є вірний помічник і товариш – альбатрос Кір. Ця дивовижна пташка має свою унікальну історію, і завжди супроводжує головного героя у його справах. Яким же буде нове завдання короля злодіїв, і на що йому доведеться наважитися для його виконання?

Юний Джинго рано залишився один, але хлопець не впадає у відчай і його життєрадісності може позаздрити інша будь-яка дитина. Неспроста Джинга прозвали "Король злодіїв", адже ще не було такої ситуації, щоб його спіймали або щоб він не зміг нічого вкрасти. Щодня Джинка ставить собі нездійсненні завдання і намагається виконати.

Ще жодна річ не змусила його відмовитися від завдання, навіть та, яку, за словами, взагалі неможливо вкрасти. Але незважаючи на все це, він, як і будь-яка дитина, потребує дружби і підтримки і як добре, що в нього є такий друг. Його звати альбатрос Кір - це трохи дивний птах, який супроводжує Джинга у всіх починаючих справах і є вірним другом, який постійно вислухає.


Джинг - король злодіїв 1,2 сезон 13 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий