Берсерк

16+
Berserk
 
Берсерк
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Берсерк!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Берсерк – військова драма, у якій є місце і для хорора, і для фентезі, і для пригод. У центрі сюжету знаходиться персонаж, якого звати Гатса. У минулому він був найманцем, а потім став мисливцем, тільки полює він не на тварин, а на демонів. А починається усе з того, що до влади приходить не найкраща людина. Новий король проливав чужу кров і йшов на зради, щоб отримати свій трон, а його помічники – справжні демони, які коять жахливі вчинки. І їм здається, що це все так і залишиться без покарання, але однієї ночі до міста приходить воїн. Він таємничий і загадковий, його тіло, вкрите численними шрамами, приховане під міцними обладунками. Сам себе він називає Чорним Мечником. А меч, який він тримає у руках, дійсно величезний. І це не дивно, оскільки своїми розмірами він повністю відображає ту ненависть, яку герой відчуває до короля і його помічників.

Гатс, людина, яка одного разу стане відома як Чорний мечник, молодий мандрівний найманець, що вирізняється великим дворучним мечем, який він носить. Він погоджується на роботу, яка пропонує найбільше грошей, але ніколи не залишається з однією групою надовго, поки не зустрічає Загін Сокола. Потрапивши в засідку після виконання завдання, Гатс розтрощує багатьох своїх членів у бою. Гріффіт, лідер і засновник The Band of the Falcon, проявляє інтерес до Гатса і б'ється з ним на дуелі. У той час як інші не можуть зрівнятися з Гатсом, Гріффіт перемагає його одним ударом.

Виведений з ладу і доставлений у табір Загону Сокола для одужання, Гатс прокидається через два дні. Він протистоїть Гріффіту, і вони знову б'ються на дуелі, тільки цього разу з умовою: Гатс приєднається до Загону Сокола, якщо він програє. Через свіжі травми Гатс програє бій, і Гріффіт вводить його на посаду.

Через три роки Гатс став одним із командирів Загону Сокола. На полі бою його бойова майстерність поступається тільки Гріффіту, оскільки він поодинці бореться з великими групами ворогів. Володіючи величезною силою Гатса і лідерством Гріффіта, Загін Сокола домінує в кожній битві, в якій вони беруть участь. Але щось загрозливе ховається в тінях, погрожуючи назавжди змінити життя Гатса.


Берсерк 1,2,3,4 сезон 12 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий