Жертовна принцеса та Король звірів

16+
SACRIFICIAL PRINCESS AND THE KING OF BEASTS
 
Жертовна принцеса та Король звірів
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Жертовна принцеса та Король звірів!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Сюжет цього аніме обертається навколо страхітливого царя звірів і демонів, який харчується людськими жертвами виключно жіночої статі. Одного разу безстрашну дівчину на ім'я Саріфі ловлять поплічники цього царя, заковують у ланцюги і так везуть у Царство звірів. Правитель дуже здивований, це вперше він бачить тендітну, але сміливу дівчину. Цар запрошує Саріфі бути гостею його палацу, поки не настане час жертвопринесення. Насправді ім'я головної героїні вже за своєю суттю означає "жертва". Вона розповідає цареві демонів про те, що батьки виростили її тільки для того, щоб інша дочка залишилася в живих.

Саріфі впевнена, що її ніхто не любить і до неї абсолютно немає нікому жодного діла, тому вона не боїться померти. Правитель ще більше заінтригований цією дівчиною, і бере її з собою на прогулянку. А коли наближається час страти, він у вигляді людини нападає на ката і рятує Саріфі. Потім цар демонів розповідає їй свою історію життя. Виявляється, він тільки прикидається жорстоким і кровожерливим, насправді ж він не з'їв жодної дівчини. У день жертвопринесення він усамітнюється з жертвами в підвалі, а потім відпускає їх, залишивши навколо сліди своєї власної крові.


Жертовна принцеса та Король звірів 1 19 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий