Монолог травниці

Kusuriya no Hitorigoto / The Apothecary Diaries
 
Монолог травниці
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Монолог травниці!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Юна МаоМао живе в бідному кварталі, де всякі безчинства і злочини далеко не рідкість. Дівчина також не змогла уникнути неприємностей. Її викрали безчесні люди, продавши в рабство імператорській родині. Тепер бідоласі доводиться займатися брудною роботою, чистити і прибирати палац з ранку до самого вечора. Втім, ця робота дає їй можливість знати про всі події, що відбуваються. Адже на неї ніхто не звертає уваги, поки вона ходить по кімнатах і закутках палацу.
Одного разу Маомао підслухала розмову про дивну хворобу наслідних принців. За переліченими симптомами дівчина змогла здогадатися, що на спадкоємців престолу наклали страшне прокляття. Знала полонянка і засіб від цієї напасті. Вона з дитинства захоплювалася мистецтвом траволікування і могла приготувати зілля практично від будь-якої хвороби. Але обережна рабиня не поспішала ділитися своїм секретом, вважаючи за краще просто тихо виконувати звичайну роботу. Все ж її необережні слова головному євнуху допомогли імператору дізнатися про її таємне вміння. Дівчині наказали зцілити принців. Коли їй це з успіхом вдалося, імператриця призначила її своєю помічницею. Тепер вони разом повинні стежити за благополуччям мешканців палацу.


Монолог травниці 1,2 сезон 24 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий