Заморозка

Freezing
 
Заморозка
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Заморозка!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Земля зазнає вторгнення прибульців Новами. Боротися з ними складно, але, як з'ясувалося, можливо. Для боротьби із узурпаторами створюється новий вид людей, генетично модифікованих. Їхні тіла піддають вживленню гена інопланетян. Це особлива субстанція, насичена суперечками стигм. Препарат має страшні побічні явища, але той, хто не схильний до цих побічних дій, стає невразливим і відправляється на спеціальну тренувальну базу для підготовки до боротьби з прибульцями.
Розроблено цілу стратегію навчання та ведення протидії інопланетянам. Бійці об'єднуються у тандеми. Одна з них – дівчина Пандора, друга – молода людина – Обмежувач. Особливості їхньої взаємодії в тому, що їхній зв'язок стає дуже тісним, через це можуть виникнути складності.
Сестра головного персонажа, ім'я якого Аой Казуй – одна з найсильніших Пандор. Вона мутант, їй можна вживити стигми кілька разів, що є надзвичайною рідкістю. Але дівчина гине у битві.
Після смерті сестри Казуй вирішує стати обмежувачем. Він стає новобранцем військової академії і знайомиться там із сильною Пандорою Бріджіт, яка дуже схожа на його загиблу сестричку.
Але дівчина має поки що нерозв'язну проблему – у неї не складаються стосунки ні з ким із обмежувачів. Це її трагедія у минулому і проблема сьогодення.


Заморозка 1,2 сезон 12 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий