Антураж

18+
Entourage
 
Антураж
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Антураж!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Кінозірка Вінс Чейз подорожує по нудній місцевості Лос-Анджелеса в компанії тісного кола друзів і свого надійного агента.

Антураж – комедійна історія, у якій йдеться про Вінсента Чейза. Головний герой народився і виріс у небезпечному і бідному районі Нью-Йорка, але мріяв про краще життя. Коли Вінс знався у кіно, його чекав неймовірний успіх, якого він і очікувати не міг. А разом з популярністю прийшли у його життя і гроші, які дали можливість перебратись у Лос-Анджелес у компанії трьох кращих друзів. На новому місці у хлопців починається інше життя – багате, розкішне, прекрасне. Перед ними відкривається безліч нових перспектив, і вони швидко звикають до цього всього. З’являються круті машини, поруч натовпи гарних дівчат, друзі можуть дозволити собі найкрутіші розваги і життя у шикарному особняку. Для них просто не існує більше жодних обмежень. Та Голлівуд приховує чимало спокус, перед якими буде важко встояти, і які можуть виявитись руйнівними…


Антураж 1,2,3,4,5,6,7,8,9 сезон 8 серія дивитися онлайн!

Перший плеєр
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий