Віднесені привидами / Сен та Чіхіро в полоні у духів

3+
Spirited Away
 
Віднесені привидами / Сен та Чіхіро в полоні у духів
0
Доступно на пристроях
  • Android
  • IOS
  • Smart TV
На цій сторінці ви можете подивитися Віднесені привидами / Сен та Чіхіро в полоні у духів!. Дивіться онлайн у високій якості, зі свого телефону на Android, iphone або ПК в будь-який час.

Десятирічна Чіхіро - слухняна японська дівчинка, яка вихована в повазі до старших. Тільки тому вона не протестує і погоджується переїхати зі свого рідного міста в будинок що стоїть в глушині разом з батьками. Сім'я відправляється в дорогу, але шлях неблизький і досить виснажливий. Втомлений батько, який сидить за кермом, перестає орієнтуватися і завозить всіх в досить дивне місце. Сім'я опинилася в глухому куті під стіною, за якою розкинувся симпатичний містечко з великою кількістю кафе і ресторанчиків, які ваблять приємною музикою і п'янкими після довгої дороги ароматами смачних страв. Засмучена розставанням з друзями, Чіхіро відмовляється від їжі, а її батьки не можуть встояти перед спокусою і вирішують перекусити в одному з ресторанів, незважаючи на те, що нікого з персоналу в полі зору немає. Зате стіл ломиться від частування, і дорослі, нічого не запідозривши, приступають до трапези … Звичайно, це пастка: місто зачарований і населений злими духами, які ночами оживають, заповнюючи будинки та вулиці. Головна серед них Юбаба - відьма, в гості до якої заглядають навіть темні божества. Аніме розповідає, як маленька Чіхіро намагається врятувати своїх нерозумних батьків, перетворених на тварин, з примарного полону, як вона знаходить помічника - доброго хлопчика Хаку, який порадив їй влаштуватися до Юбаби в помічниці, як подорожує в компанії Безликого бога, щоб повернути сестрі Юбаби вкрадений артефакт, який ледь не вбив її ... Зла чаклунка приготувала для дівчинки багато суворих випробувань, і Чіхіро зможе повернутися в реальність разом з врятованими батьками тільки в тому випадку, якщо пройде їх всі.

Тіхіро разом із батьками змінюють місце проживання, оселяються в новому будинку, займаються облаштуванням. Але несподівано, вони губляться в незнайомому місці, дорога приводить їх у дивного вигляду пустельне містечко, де очікує чудовий, шикарний бенкет. Звичайно, зголодніле сімейство вважає, що їм дуже пощастило, одразу ж накидаються на дуже смачні страви, і відбувається щось страшне, непередбачуване... Батьки, на превеликий жах дівчинки, стають типовими свинями, бо потрапляють у полон до злісної чаклунки на ім'я Юбаба. З цього моменту, опинившись на самоті, серед казкових істот, бачачи таємничі видіння, Тіхіро змушена вжити заходів. Їй треба придумати, яким чином можна позбавити власних батьків від руйнівних чар старої баби. Діяти необхідно швидко, інакше вийде час і стануть марними будь-які спроби. Чи зможе вона розв'язати цю проблему, повернутися в рідну домівку цілою і неушкодженою...?


Віднесені привидами / Сен та Чіхіро в полоні у духів дивитися онлайн!

Перший плеєр Трейлер
Коментарі
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий